ruyatabir.org

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Siyah Yılan Görmek

135

Rüyada siyah yılan görmek kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine, düşünceli ve dalgın olacağına, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine inanılır.

BUNA DA BAKIN:  Yılan Öldürmek

Rüyada uzun siyah yılan görmek kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına delalettir.

Rüyada yavru siyah yılan görmek eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına tabir olunur.

Rüyada yılan siyah yılan görmek huzursuz ve mutsuz olacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine inanılır.

Rüyada siyah yılanı görmek hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

BUNA DA BAKIN:  Yılan - Rüyada Yılan Görmek

Rüyada siyah ince yılan görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine delalettir.

Rüyada siyah büyük bir yılan görmek rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, kişinin fena halde yanılacağına tabir olunur.

Rüyada siyah renkte yılan görmek borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

BUNA DA BAKIN:  Yılan Sokması

Rüyada siyah renk yılan görmek rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına tabir olunur.

RÜYANIZI PAYLAŞIN

Rüyada saç görmek özellikle kadınlar için son derece hayırlıdır. Saç, kadınların güzelliğini sağlayan en önemli etkenler arasında bulunduğu için bu...

S

Rüyada Yunus Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu yahut kendi üzerine okunduğunu görmek; ilim ve güzel itikada, hilekârın hilesinden emin...

S

Rüyada Tevbe Suresini veya ondan bir ayeti okuduğunu yahut üzerine okunduğunu görmek; salih kimseleri sevmeye, dinini ıslah etmeye ve fitneden...

S

Rüyada Tur Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek, salih amellere ve mübarek bir evlilik yapmaya işaret eder.Ayrıca bakabileceğiniz rüya...

S

Rüyada Vakı’a Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu yahut kendi üzerine okunduğunu görmek; dünyada fakirlikten emin olmaya, ahirette iyi amelle...

S

Rüyada Zilzal Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; rızka ve mala sahip olmaya işarettir.Kelime anlamına ve ilgili rüya tabirine...