ruyatabir.org

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Saç Dökülmesi

80

Rüyada saç dökülmesi görmek sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına inanılır.

Rüyada saçında köpük görmek rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına işaret eder.

Rüyada saç sakal traşı olmak zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine alamet eder.

BUNA DA BAKIN:  Saç - Rüyada Saç Görmek

Rüyada banyoda saçını yıkamak çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına delalettir.

Rüyada saçı sarı görmek böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin saçını koklamak tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine inanılır.

BUNA DA BAKIN:  Saç Kestirmek

Rüyada saç traşı olmak rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine rivayet eder.

Rüyada kendini çok uzun saçlı görmek zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada halıdan saç kılı görmek yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına inanılır.

RÜYANIZI PAYLAŞIN

Rüyada saç görmek özellikle kadınlar için son derece hayırlıdır. Saç, kadınların güzelliğini sağlayan en önemli etkenler arasında bulunduğu için bu...

S

Rüyada Yunus Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu yahut kendi üzerine okunduğunu görmek; ilim ve güzel itikada, hilekârın hilesinden emin...

S

Rüyada Tevbe Suresini veya ondan bir ayeti okuduğunu yahut üzerine okunduğunu görmek; salih kimseleri sevmeye, dinini ıslah etmeye ve fitneden...

S

Rüyada Tur Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek, salih amellere ve mübarek bir evlilik yapmaya işaret eder.Ayrıca bakabileceğiniz rüya...

S

Rüyada Vakı’a Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu yahut kendi üzerine okunduğunu görmek; dünyada fakirlikten emin olmaya, ahirette iyi amelle...

S

Rüyada Yusuf Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; akrabaları arasından düşmanı çok olmaya işaret ettiği gibi, fakirlikten zenginliğe, zilletten...